Sarf Malzemeleri Neden Orijinal Sarf Malzeme?

Neden Orijinal Sarf Malzeme?

Fotokopi makinaları ve yazıcılar kullanım süreçlerinde servis hizmeti gerektiren ofis ekipmanları olup, doğru kullanım şartları altında uzun süre hizmet verebilir.

Fotokopi makinaları ve yazıcılarınıza sadece yetkili ve eğitimli teknik servis elemanlarının müdahale etmesine izin verin. Unutmayın, eğitimsiz tamirciler makinanızda giderilmesi güç ve pahalı zararlar verebilir. Orijinal sarf ve yedek parçaları Bilgitaş’ın ülke çapında hızlı ve kaliteli hizmet  sunan, uzman ve eğitimli servis personeline sahip yetkili servis noktalarından temin edebilirsiniz.

Fotokopi makineleri ; hassas ve pahalı ürünlerdir.
Kullanım süreçlerinde servis hizmeti gerektiren ofis ekipmanıdır.

Makineye üretim sürecinde monte edilen elektronikalgılayıcılar ; orijinal malzemelerin fiziksel ve kimyasal karakteristiklerine göre;  ana kontrol birimlerine sürekli referans değerler gönderirler. Makine bu değerlere göre gereken miktar kadar sarf malzeme tüketimi ve gerekli ayarlamaları yapar.

Bu aşamada kullanılacak orijinal olmayan yedek parça ve sarf malzemeler, 
belirsiz özelliklerinden ötürü , makine algılayıcılarına uyum sağlayamazlar. 
Sarf malzemesi kullanım miktarı düzensiz olur.

Uyumsuz sarf malzemesi ve yedek parça kullanımı nedeni ile makinenin ömürlü parçalarının değişim zamanı kısalacak , kısa zamanda pahalı onarım faturaları olarak karşımıza çıkacaktır.