Sarf Malzemeleri Toner Dolumu
Toner dolum tamir, dram, chip, değişme Yazıcı toner dolumu , de Renkli toner dolumu , tonerci Yazıcı dolum malzemeleri, tonerleri Yazıcı kartuşları muadil kartuşlar Makina dolum garantili dolum ucuz dolum   kartuş Laser yazıcı malzemeleri, dolum, muadil ürünler Kartuş dolum mürekkebi, toner dolum tozu Toner tamiri kartuş tamiri chip değişimi Dram değişimi, dram yenileme, Kartuş yenileme Toner ve kartuş dolumu makina dolum yapılmaktadır.

Orijinal Sarf Malzemeler olan, Kartuş, Toner, Şerit, Fotoğraf Kağıtları ile ilgili tüm markaların ve modellerin sarf malzemelerini Firmamızdan temin edebilirsiniz.

Bitmiş boş kartuşlarınız, yüksek teknolojili dolum makineleri ile doldurularak kullanma hazır hale getirilir. Tüm dolan kartuşlar teste tabi tutulur. Elektronik arızası olmadığı sürece kartuşlarınız sorunsuz dolar ve kullanımınıza sunulur. Kartuş Yenileme;

Elektronik aksamları zarar görmüş ya da dolum ömrünü tamamlamış kartuşların yerine, ilk defa doldurularak kullanıma hazır kartuşlar verilir. Bu kartuşlara 3-4 dolum daha yapılabilir.


SERVİS HİZMETLERİMİZ :

Bilgiçağ Kartuş Toner Dolum Merkezi ; sektöründeki en iyi kartuş toner dolum ve satış merkezlerinden biri olmak üzere kurulmuştur…

Bilgiçağ Kartuş Toner Dolum Merkezi, %100 yüksek performans sağlayan, Kyocera, Epson, Canon, Brother, Hewlet Packard (HP), Lexmark, Xerox, Samsung, Konica Minolta ve diğer markaların, mürekkep kartuşlarının, lazer tonerlerinin,faks toner ve kartuşlarının dolumunu ve satışını yapmaktadır.

Standart yerlerde %50 ye kadar tasarruf sağlanabilirken, Kartuş Toner Dolum Merkezi nin yüksek kalitedeki ürünleriyle sağlanan tasarruf oranı %80 i bulmaktadır. Bu da kağıt başına baskı maliyetini çok düşürmektedir. Her ürün için üretilmiş yüksek kalitedeki mürekkep ve toner tozları ile işlemler gerçekleşmektedir. Çoklu toner dolumlarında büyük indirimler sağlayan Bilgiçağ Kartuş Toner Dolum Merkezi %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle çalışmaktadır.
Müşterilerimize en iyi hizmeti ve servisi sunmak bizim en öncelikli amacımızdır.

* Hızlı ve %100 Garantili kartuş toner dolum.
* Yerinde servis.
* Yüksek kalite ve performans sağlayan ürünlerin kullanılması.
* %80 Varan Tasarruf .
* Şehir dışından gelen kargoların aynı gün içerisinde kargolanması.
* Güvenilir satıcılık prensibi.
* Yüksek performans mürekkep ve toner kartuşlar,